Електронна форма звернення щодо розшуку військовополонених та незаконно позбавлених волі осіб внаслідок агресії проти України

Об’єднаний центр з пошуку та звільнення полонених при Службі безпеки України запустив швидку форму подачі заяв про зниклих безвісти українців в умовах війни, а також тих, хто потрапив у полон до окупантів.

Тепер повідомити про обставини зникнення людини можна через онлайн-форму. В СБУ наголосили, що відправлені через форму дані є конфіденційними і не потраплять до сторонніх людей.

Для надання інформації про постраждалу особу заповніть поля форми. Поля зазначені червоною зірочкою підлягають обов’язковому заповненню. У разі відсутності інформації – необов’язкові для заповнення поля можуть бути пропущені.Якщо інформація що надається (про обставини події/додаткові відомості/інше) може бути не точною, зазначте ступінь її достовірності.

Якщо Ви надавали дані про особу раніше і є необхідність їх доповнити або відкоригувати, заповніть повторно форму із зазначенням прізвища ім’я по батькові, дати народження постраждалої особи та зазначте необхідні дані.

Підпишіться на нашу розсилку

Дізнавайтеся про нові сервіси та законадавство в Україні та в інших країнах

Telegram
Наш менеджер допоможе вам