Наші сервіси

Після цього вам будуть доступні сервіси. Портал E Gov - це рішення для перегляду електронних сервісів України та для єдиного доступу до них. Для вашого комфорту сервіси розділені на всеукраїнські та регіональні категорії.

Партнерство з нами

Портал E-Gov - це рішення для розвитку електронних сервісів та єдиного доступу до них. Також ми готові надати підтримку для районів та областей у розвитку електронного врядування на місцях.

Запропонувати сервіс

Якщо у вас є рішення, яке ви готові безкоштовно запропонувати для реалізації одному із регіонів, надсилайте запит на його розміщення. Перевагу отримують проекти, які:

  • - вирішують проблеми регіонів;
  • - піддаються масштабуванню;
  • - є некомерційними;
  • - мають команду для впровадження та подальшого саппорту.

Податися на грант

Для хороших ідей ми пропонуємо міні-гранти в сфері E-Gov. Якщо у вас є чітке рішення та ви знаєте як його реалізувати - пишіть нам.

Соискателям

Креаторам

Якщо у вас є ідеї чи напрацювання, які ви хочете реалізувати, але для цього потрібен міні-грант, ви можете надіслати заявку на його отримання.

Венчурным фондам или частным компаниям

Венчурним фондам та приватним компаніям

Якщо ви хочете отримати список усіх відібраних пропозицій проектів або стати партнером - відправте нам запит. Усі послуги нашої платформи - безкоштовні.

Проекти, яким надається перевага:

Підпишіться на розсилку

Дізнавайтеся про нові сервіси та законодавство України та інших країн

Telegram

Хочеш розвивати E GOV в Україні або стати партнером?

Стань амбасадором у своєму місті!

Ми займаємося популяризацією e-gov в Україні та спрощуємо використання сервісів для кожного. Якщо ви помітили на сайті неточності, або вважаєте, що ми не додали певний eлектронний сервіс — напишіть нам.

Наш менеджер допоможе вам